Przedszkole
Skarb Malucha
Warszawa Białołęka

Aktualności Wrzesień

01.09 – Witamy w Przedszkolu – gry i zabawy integracyjne

06.09 – Dzień Postaci z Bajek – bajkowy quiz.

15.09 – Dzień Kropki – w tym dniu wszyscy przynosimy do przedszkola kropki na naszych ubraniach oraz wykonamy pracę plastyczną, oczywiście z kropek! A w przedszkolnym ogrodzie pogramy w twistera:)

20.09 – Dzień Przedszkolaka – Tego dnia, dzieci przychodzą do przedszkola ubrane w kolory swojej grupy. Weźmiemy też udział w Ogólnopolskiej akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. W tym roku zaśpiewamy „Życie przedszkolaka”

21.09 – Teatrzyk w Przedszkolu „Bajka o skrzatach”

22.09 – Pierwszy Dzień Jesieni – Powitanie Jesieni – w każdej Sali z przyniesionych przez dzieci darów jesieni grupa będzie tworzyła Jesienny kącik przyrody.

28.09 – Ogólnopolski projekt edukacyjny „Z darami natury świat nie jest ponury”– stworzymy „Bąbelkowe dzieła sztuki” – prace plastyczne z wykorzystaniem foli bąbelkowej oraz w ogrodzie przedszkolnym pogramy w kółko i krzyżyk, które powstanie z materiałów przyrodniczych znalezionych przez dzieci w naszym ogrodzie.

30.09 – Dzień Chłopaka – W tym dniu dziewczęta złożą chłopcom życzenia i wręczą własnoręcznie wykonane laurki, aby wyrazić swoją sympatię, a chłopcy wezmą udział w grach i konkursach sprawnościowych aby zdobyć odznakę „SUPER CHŁOPAKA”

Z A P R A S Z A M Y 🙂