Przedszkole
Skarb Malucha
Warszawa Białołęka

Aktualności Listopad

3,4,5.11 -” Z darami natury świat nie jest ponury” – Praca plastyczna „Drugie życie kartonu”.
8,9,10.11.Akademia z okazji Święta Niepodległości
11 – 12.11PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE
15.11 Międzynarodowy Dzień Tolerancji – zabawy dramowe, dzięki którym Nasze Przedszkolaki poznają podstawy tolerancji, które stanowią: respektowanie cudzych praw i cudzej wolności, uznawanie i akceptacja indywidualnych różnic między ludźmi, umiejętność słuchania, komunikowania się i rozumienia innych, otwarcie na cudze myśli i filozofię, nieodrzucanie nieznanego, uznanie, że nikt nie ma monopolu na prawdę.
16.11 – Teatrzyk w przedszkolu „Roszpunka”
17,18,19.11. Zajęcia kulinarne Kuchcikowo – z okazji Dnia Jeża każda z grup wykona owocowe jeże.
19.11 Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka  – tego dnia przedszkolaki przypomną sobie jakie są ich prawa – zajęcia w grupach.
22.11 Dzień Kredki – Prace plastyczne w grupach z użyciem obrzynek pozostałych po temperowaniu kredek.
24.11 Dzień ergonomii – Nasze Przedszkolaki pokolorują książeczkę będącą historią Stasia i Zosi – dzięki temu przez zabawę dowiedzą się czym jest ergonomia.
25.11 Dzień Pluszowego Misia – W tym roku zachęcamy Nasze Przedszkolaki do udziału w konkursie na wypieki w kształcie misia – czekają dyplomy:)
30.11 Andrzejki/Katarzynki – Polskie tradycje Czym są Andrzejki i Katarzynki? Kiedyś były to wieczory spotkań i wróżb dziewcząt w Andrzejki i chłopców w Katarzynki marzących o narzeczonych i małżeństwie. Dziś wróżymy raczej dla zabawy i przyjemności, a przedszkolaki pytają nawet o prezenty od św. Mikołaja. U nas również odbędą się wróżby i zabawy.

Z A P R A S Z A M Y 🙂