Przedszkole
Skarb Malucha
Warszawa Białołęka

Aktualności Czerwiec

Drodzy Rodzice, przedstawiamy plan wydarzeń w miesiącu czerwcu:

Serdecznie zapraszamy na zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się 29.06 GODZ. 18.00 w Dzikim Zakątku (Warszawa, Białołęka ul. Chlubna 1a/róg ul. Brzezińskiej www.klubdziki.pl) – dojazd własny. Na tym ładnym dużym terenie, obok lasu, spędzimy miło czas piekąc kiełbaski i ciesząc się nadchodzącymi wakacjami! Podczas spotkania zostaną rozdane dyplomy dla przedszkolaków.

 
01.06 – Dzień Dziecka w Przedszkolu – gry, zabawy i konkursy z okazji Dnia Dziecka na świeżym powietrzu oraz słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców
04.06 – Dzień wolny – PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE
09.06 – Warsztaty Lody Azotowe
10.06 – Zajęcia kulinarne – Kuchcikowo – Zrobimy pyszny i zdrowy dżem truskawkowy:) Dzieci przynoszą własne małe słoiczki.
15.06 – Warsztaty wakacyjne g. 11.00
16.06 – Dzień Wiatru – warsztaty kreatywne – dzieci wspólnie wykonają latawce, które będziemy puszczać i obserwować w przedszkolnym ogrodzie.
18.06 – Dzień Pustej Klasy – jest wyjątkowym, międzynarodowym świętem edukacji na świeżym powietrzu.
Nazwa święta, zainaugurowanego w 2012 roku przez grupę londyńskich nauczycieli, doskonale oddaje jego jasny i klarowny cel: sprawić, aby klasy były puste. Zachęcić nauczycieli, by tego dnia choć jedną lekcję spędzili ze swoimi uczniami poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby promować edukację terenową – prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie. Tego dnia wszystkie zajęcia w naszym Przedszkolu będą odbywać się na świeżym powietrzu.
21.06 – Dzień Żyrafy – Dziś 21 czerwca obchodzimy PIERWSZY DZIEŃ LATA, ale również MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ŻYRAFY. Czy to przypadek że Światowy Dzień Żyrafy obchodzony jest w najdłuższy dzień roku? – praca plastyczna
23.06 – Dzień Ojca – przygotujemy życzenia i upominek dla naszych Tatusiów.
30.06 – Prezentacja Multimedialna „Bezpieczne Wakacje”

Z A P R A S Z A M Y 🙂